Drošs un veselīgs darbs jebkurā vecumā

Daudzvalodu e-ceļvedis ar darbinieku vecumu saistīto problēmu risināšanai

Par šo e-ceļvedi

X

Laipni lūdzam!

Visā Eiropā gados vecāku cilvēku īpatsvars iedzīvotāju kopskaitā pieaug, cilvēkiem ir jāturpina strādāt ilgāk, un darbinieku vidējais vecums pieaug. Tādēļ ir svarīgi:

  • izveidot drošas un veselībai labvēlīgas darba vietas visu vecumu darba ņēmējiem;
  • nodrošināt, ka cilvēkiem viņu darba mūža beigās ir laba veselība.

Šis e-ceļvedis satur praktisku informāciju, ieteikumus un piemērus par darbinieku novecošanu, iespējām un izaicinājumiem, ko tā rada. Tajā arī parādīts, kā darba vietās varētu rīkoties, lai risinātu problēmas, kas saistītas ar novecošanu.

Šā e-ceļveža saturs ir izstrādāts, ņemot vērā četras dažādas mērķauditorijas – darba devējus, darbiniekus, personāla speciālistus un darba aizsardzības speciālistus (mērķauditorijas šajā e-ceļvedī ietver arī darbinieku pārstāvjus un to pārstāvjus darba aizsardzības jomā, kā arī darba inspekcijas pārstāvjus) Visos e-ceļveža soļos ir iespējams pāriet uz citiem profiliem.

Kā darbojas šis e-ceļvedis?
Lūdzu, izvēlieties savu profil:
Es esmu darba devējs
Es esmu darbinieks
Es esmu personāla speciālists
Es esmu darba aizsardzības speciālists
X

Šī ir īsa pamācība, kas palīdzēs jums orientēties šajā vietnē. Vai jūs esat darba devējs, darbinieks, personāla vai darba aizsardzības speciālists? Šajā lapā jūs varat izvēlēties savu profilu.

X

Šā e-ceļveža pamatā ir četri temati. Nokliķškinot uz "+", jūs varat uzzināt, kādi apakštemati ir ietverti attiecīgajā tematā, un, noklikšķinot uz "Lasīt", jūs atvērsiet attiecīgo tematu.

X

Katrā tematā ir izklāstīti dažādi ar to saistīti jautājumi un aspekti. Nokliķškiniet uz izvēlnes elementiem, lai iegūtu plašāku informāciju par konkrēto jautājumu.

X

Jūs varat pārvietoties no jautājuma uz jautājumu, noklikšķinot "Tālāk" vai "Atpakaļ". Noklikšķinot pogu "Atgriezties", jūs nokļūsiet konkrētā temata pārskata lapā.

X

Noklikšķinot uz "Temati", jūs nokļūsiet tematu pārskata lapā.

X

Ja jūs vēlaties pāriet uz citu profilu, noklikšķiniet nolaižamo izvēlni labajā augšēja stūrī. Tur ir arī iespējams veikt konkrētas informācijas meklēšanu, izmantojot meklēšanas funkciju.

X

Augšējā izvēlnē jūs varat noklikšķināt uz "Laba prakse", lai iegūtu informāciju par attiecīgo projektu un iniciatīvu piemēriem. "Noderīgi resursi" ietver saites uz glosāriju un citiem noderīgiem informācijas resursiem. Jūs varat pārbaudīt savas zināšanas par novecošanu un darbu, noklikšķinot uz pēdējā izvēlnes elementa.

X

Lapā "Par šo e-ceļvedi" sniegta plašāka informācija par šo e-ceļvedi un tā izstrādātājiem.

X

Visbeidzot, noklikšķinot uz ikonas "Sākums", jūs nokļūsiet šā e-ceļveža sākumlapā.

Šīs ir apskata beigas, un mēs ceram, ka jums šis ceļvedis noderēs.